پاپیون سه بعدی HEX

پاپیون مردانه

دکمه خرید پستی

پاپیون سه بعدی HEX

اگر به دنبال ست کردن کت و شلوار خود با یک پاپیون زیبا و منحصر به فرد هستید به هیچ وجه پاپیون سه بعدی HEX را از دست ندهید. زیرا دارای طرحی زیبا و جدید میباشد و در سه رنگ طلایی ، نقره ای و مشکی عرضه شده است که برای انواع سلیقه ها میتواند مورد استفاده قرار بگیرد.

پاپیون زیبا با طرحی سه بعدی

بسیار شیک و منحصر به فرد

ارائه شده در سه رنگ زیبا

مناسب برای انواع سلیقه ها

بخشیدن جلوه ای زیبا و متفاوت به کت و شلوار

قیمت مناسب ( ۲۹۰۰۰ تومان )

hex 3d bow ties

یکی از جدیدترین طرحهای ارائه شده برای پاپیون ، پاپیون سه بعدی هکس ( HEX ) میباشد که طرحی جدید و خاص دارد و میتواند با انواع کت و شلوار مورد استفاده قرار بگیرد. عرضه شدن این پاپیون زیبا در سه رنگ باعث شده است که مناسب برای انواع سلیقه ها باشد. در پشت این پاپیون هم دو بند برای قفل شدن وجود دارد.

پاپیون سه بعدی مشکی

خرید پاپیون سه بعدی هکس ( Hex 3d bow ties )

جهت خرید پاپیون سه بعدی هکس میتوانید روی دکمه خرید پستی کلیک کنید و سپس وارد صفحه ای میشوید که بایستی فرم سفارش را تکمیل کنید. همچنین برای خرید پیامکی این محصول میتوانید عدد ۲۲۳۸۶۸۳۸ را به شماره ۳۰۰۰۱۲۲۰۶۸ پیامک کنید و منتظر تماس همکاران باشید.

دکمه خرید پستی

قیمت این محصول تنها ۲۹۰۰۰ تومان است که میتوانید مبلغ را به صورت آنلاین ( پرداخت اینترنتی ) انجام دهید که شامل تخفیف ویژه میشود و یا میتوانید مبلغ را پس از تحویل گرفتن کالا درب منزل به مامور پست پرداخت کنید.

همانطور که اشاره شده این پاپیون در سه رنگ طلایی ، نقره ای و مشکی عرضه شده است که هنگام تکمیل فرم سفارش بایستی رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

برای مشاهده ژاکت بافت مردانه زیبا کلیک کنید.

بند پاپیون سه بعدی

ویژگی پاپیون سه بعدی

  • دارای طرحی زیبا و منحصر به فرد
  • استفاده با انواع کت و شلوار
  • ارائه شده در سه رنگ
  • مناسب برای انواع سلیقه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *