خرید انگشتر عشق در دو رنگ طلایی و نقره ای

خرید انگشتر عشق

دکمه خرید پستی

خرید انگشتر عشق

یکی از زیباترین طرحهایی که برای انگشتر طراحی شده است انگشتر عشق میباشد. این انگشتر که به شکل نوشته عشق طراحی شده است ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد و در دو رنگ طلایی و نقره ای طراحی شده است و مناسب آقایان و بانوان شیک پوش میباشد.

همانطور که میدانید این انگشتر در دو رنگ عرضه شده است و خرید انگشتر عشق میتواند مورد علاقه زوج های جوان باشد و در هنگام تکمیل سفارش در قسمت پیغام میتوانید رنگ مورد نظر خود را ذکز کنید.

انگشتری به شکل نوشته عشق

موجود در دو رنگ طلایی و نقره ای

مناسب آقایان و بانوان

قابل اندازه شده به تمامی سایزها

تولید شده با کیفیت بالا و دارای رنگ ثابت

طرحی جدید و زیبا

قیمت: ۲۵۰۰۰ تومان

انگشتر عشق طلایی و نقره ای

این انگشتر فری سایز بوده یعنی با توجه به گونه ای که طراحی شده است میتوان آن را برای انواع سایز اندازه کزد علاوه بر این از جنس با کیفیت تولید شده است و رنگ آن ثابت است.

ویژگی های انگشتر عشق

  • رنگ ثابت
  • ارائه شده در دو رنگ شیک و زیبا
  • دارای ظرح نوشته عشق
  • مناسب زوجهای جوان
  • در رنگهای طلایی و نقره ای
  • فری سایز
  • با قیمتی مناسب (۲۵۰۰۰ تومان)

انگشتر عشق نقره ای رنگ

نحوه خرید انگشتر طرح عشق

اگر تمایل به خرید انگشتر طرح عشق دارید میتوانید روی عکس نوشته خرید پستی که در صفحه موجود است کلیک کنید سپس وارد صفحه ای میشوید که میتوانید در آن سفارش خود را تکمیل کنید.

دکمه خرید پستی

همچنین اگر میخواهید این محصول را به صورت پیامکی خریداری کنید میتوانید عدد ۲۲۳۸۶۸۱۳ را به شماره ۳۰۰۰۱۲۲۰۶۸ پیامک کنید و بعد همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

انگشتر عشق طلایی رنگ

قیمت این انگشتر زیبا تنها ۲۵۰۰۰ تومان است که میتوانید آن را به صورت آنلاین و با تخفیف پرداخت کنید یا مبلغ را درب منزل خود پس از دریافت جنس خریداری شده به مامور پست پرداخت کنید. و فراموش نکنید که رنگ انگشتر مورد نظر خود را در قسمت پیغام هنگام ثبت سفارش بیان کنید.

5 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *