خرید صابون ریز اتوماتیک به صورت پستی و با قیمتی ارزان

خرید صابون ریز اتوماتیک

دکمه خرید پستی

خرید صابون ریز اتوماتیک

برای شستن دستها در دستشویی و یا آشپزخانه و حمام و… قطعا به یک دستگاه صابون ریز نیاز است. اما مشکلی که صابون ریزهای معمولی دارند این است که حتما دست باید با آنها تماس پیدا کند که گاهی ممکن است به دلیل کثیف بودن دستها و یا دلایل دیگر نخواهیم به صورت مستقیم به صابون ریز دست بزنیم. اینجاست که خرید صابون ریز اتوماتیک Soap Magic میتواند مفید باشد. اگر شخصی دستش را در محل مخصوص بگیرد این دستگاه به وسیله چشم الکترونیکی تشخیص میدهد و مقداری مایع صابون که قابل تنظیم است را روی دست فرد میریزد.

صابون ریز اتوماتیک

دارای چشم الکترونیکی

قابلیت تنظیم مقدار مایعی که هر بار خارج میشود

شستشوی دست ها به صورت کاملا بهداشتی

قابل استفاده در دستشویی آشپزخانه و حمام و…

قیمت ارزان و باور نکردنی (تنها ۳۶ هزار تومان)

مایع صابون ریز اتوماتیک

صابون ریز Magic Soap

از دیگر ویژگی های این دستگاه میتوان به ظرفیت آن که ۴۰۰ میلی لیتر است اشاره کرد که میتوان در آن از مایع صابون و شامپو و … استفاده کرد. همانطور که در تصاویر بعدی مشخص است این دستگاه با چهار باتری قلمی کار میکند و از کنار دستگاه میتوان مقدار مایع موجود در دستگاه را فهمید.

یکی از دیگر کاربردهای صابون ریز Magic soap صرفه جویی میباشد زیرا در هر بار استفاده مقدار مشخصی مایع از دستگاه خارج میشود.

قسمت پایین صابون ریز اتوماتیک

ویژگی های صابون ریز Magic Soap

  • قابلیت جدا شدن قطعات جهت شستشو
  • دارای چشم الکترونیکی
  • پایه های مقاوم جهت جلوگیری از سر خوردن
  • مشخص بودن میزان مایع موجود
  • قابل استفاده با مایع صابون مایع ظرفشویی و شامپو

دکمه خرید پستی

نحوه خرید صابون ریز اتوماتیک

برای خرید صابون ریز اتوماتیک میتوانید روی دکمه خرید پستی که در صفحه موجود است کلیک کنید و سپس شهر خود را انتخاب کنید و ادامه مراحل سفارش را انجام دهید همچنین برای خرید پیامکی میتوانید عدد ۲۲۳۸۶۸۱۸ را به شماره ۳۰۰۰۱۲۲۰۶۸ پیامک کنید و منتظر تماس همکاران باشید.

قسمت باتری صابون ریز اتوماتیک

قیمت این محصول تنها ۳۶ هزار تومان است که میتوانید آن را به صورت آنلاین و با تخفیف پرداخت کنید و یا پس از تحویل کالا مبلغ را به مامور پست پرداخت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *